Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

HR generalista munkatárs

Feladatok:

  • • A HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, a stratégiák megvalósítása, továbbá a társaság humán szempontú fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata
    • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, külső HR szolgáltatókkal, valamint kapcsolatépítés oktatási intézményekkel
    • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű kezelése, ellátása
    • Új belépők beillesztési folyamatának koordinálása
    • Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése
    • Az éves képzési terv összeállításában részvétel, a támogatott terület munkatársait érintő képzések szervezése, továbbá a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
    • HR projektekben aktív részvétel, HR folyamatok fejlesztése, optimalizálásra javaslattétel, akciótervek kidolgozása
    • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása
    • Munkaügyi folyamatok támogatása

Elvárások:

  • • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
    • Magabiztos (felhasználói) számítástechnikai ismeretek
    • Német nyelvtudás
    • Kiforrott, megbízható személyiség, önállóság, magas fokú teherbírás
    • Problémamegoldó készség, kreativitás, pro aktivitás

Előny:

  • Termelővállalati vagy nagyvállalati tapasztalat
  • Nexon rendszer ismerete, bérszámfejtési ismeretek

Amit kínálunk:

  • • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
    • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
    • Barátságos munkatársak, csapatmunka
    • Munkába járás támogatása
    • Versenyképes juttatási csomag

Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!