Senior IT system engineer

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Rendezett, modern európai irodai környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása

Feladatok:

  • Szerver és kliens oldali eszközökkel kapcsolatos informatikai üzemeltetési feladatok
  • Hálózati eszközök konfigurációja és üzemeltetése (HP, Aruba, Checkpoint)
  • Készenléti ügyeleti feladatok ellátása
  • Termelési gyártó berendezések IT támogatása
  • ERP rendszer támogatása, kapcsolattartás a gyártóval (Ulysses)
  • Informatikai fejlesztések implementációja (hálózati eszközök, szerverek, kliensek, beléptető rendszer, kamerarendszer, új szoftveres megoldások)
  • Új termelési gyártó berendezések integrálása az IT hálózatba, kapcsolattartás a gyártóval (Trumpf, IGM, TCI)
  • Felhasználók támogatása, felhasználók oktatása

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Minimum 10 éves releváns szakmai tapasztalat
  • VMware / Microsoft Windows server ismeret / Linux server ismeret
  • MS Exchange 2013 ismeret
  • Szkript nyelv ismeret (Powershell)
  • Hálózati ismeretek
  • Gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Német és angol nyelvismeret
  • Kommunikációs készség
  • Önálló, határozott, agilis személyiség
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Szakmai képesítések

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
Engedélyezett fájltípusok: mp4, mov, mkv, avi - Max. méret: 20MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!