Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Hegesztőrobot kezelő

Feladatok:

  • IGM és Motoman Hegesztőrobot kezelése
  • Robot kiszolgálása nyersanyaggal, ill. előhegesztett elemekkel
  • Alkatrészek, illetve komplett építési csoportok összefűzése és hegesztése
  • Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése, után hegesztése
  • Hegesztési építési csoportok meghatározott opciók szerinti átépítése
  • Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztés
  • Kisebb korrekciók elvégzése
  • Folyamatos egyeztetés a programozóval és a termelésvezetővel
  • Szériatermékek minőségi ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk értelmezése
  • Előre kijelölt folyamatok szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • Hegesztő végzettség, Fémipari segédmunkás tapasztalat
  • Műszaki érzék • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

  • Hegesztőrobot kezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jövőorientált, innovatív, biztos munkahely
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Vonzó bérezés, versenyképes fizetés

Pl.: 06301234567
Pl.: 1980.01.01.
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!