Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Beszerzés – senior munkatárs

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Rendezett, modern irodai környezet
  • Versenyképes bércsomag és juttatási rendszer

Feladatok:

  • Beszerzési források kezelése és új beszállítók felkutatása
  • Ajánlatkérések elkészítése
  • Beszerzési árak folyamatos felülvizsgálata
  • Támogatást nyújt a társosztályok beszerzési tevékenységeihez
  • Részvétel a beszerzési stratégia kialakításában, és a vállalat és beszállítók közötti kapcsolat fenntartásában
  • Különböző jelentések időben történő elkészítése, hogy biztosítja a folyamatos anyagellátást a termelés részére
  • Adatbázisok karbantartása
  • Szerződések kezelése, nyilvántartása
  • Minőségpolitika megvalósítása a beszerzés területén
  • Stratégiai célok gyakorlati megvalósítása
  • Időszakonként egyes termékcsoportok beszerzési politikájának felülvizsgálata

Elvárások:

  • Műszaki végzettség és affinitás
  • Beszerzés területén szerzett min 6 éves tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Magas szintű önállóság, megbízhatóság
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív munkavégzés
  • Átlagon felüli problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
Engedélyezett fájltípusok: mp4, mov, mkv, avi - Max. méret: 20MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!