Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Termeléstervező vezető

Feladatok:

  • Termeléstervezés területén dolgozó kollégák munkájának szakmai irányítása
  • A gyártások monitorozási rendszerének kialakítása a vállalat KPI rendszerébe illeszkedően
  • „Automata” napi/heti/havi terv – tény riportok kidolgozása, folyamatleírások készítése és implementálása a napi munkába
  • A gyártásokhoz kapcsolódó cikktörzsadatok adattartalmának validálása (készletszintek, gyártási mennyiségek, definiált átfutási idők, erőforrások, stb.)
  • Vevői előrejelzések alapján a raktárra gyártott termékek és darabszámok meghatározása, optimalizálva az erőforrásokhoz és a mindenkori raktárkészlethez
  • Részvétel az új termékek bevezetésében és a termelést érintő fejlesztésekben
  • Az új automatizált termelőeszközök/sorok tervezési metodikájának kialakítása és integrálása
  • Közép- és hosszú távú kapacitástervek készítése, javaslattétel a termelő részlegeknél szükséges létszámra, műszakrendre
  • Kompetenciamátrix naprakészen tartása és a csoport tagjainak folyamatos fejlesztése
  • Részvétel a társterületekkel tartott napi/heti megbeszéléseken

Elvárások:

  • Releváns legalább középfokú végzettség és minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • 3 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Dinamikus, magabiztos személyiség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó elemző és döntési képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Ismeretek és tapasztalat termelési raktárkészlet tervezésben
  • Ismeretek és tapasztalat az ellátási lánc szervezése területén
  • Kiterjedt elemző és tervezési készségek

Amit kínálunk:

  • Inspiráló feladatok hazai kisvállalati környezetben
  • Nagyfokú önállóságot megkívánó munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!