Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Hajlítógép kezelő

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladatok:

  • Különböző hajlító gépek kezelése
  • Feladatok közötti átállás előkészítése (programkiválasztás alkatrészenként)
  • Szerszám kiválasztása, gépre illesztése
  • Termelési folyamatok betartása
  • Folyamatos egyeztetés a termelési logisztikussal

Elvárások:

  • Iskolai tanulmányok sikeres befejezése• Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Rugalmasság és terhelhetőség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Mérőeszközök ismerete
  • Fejlődési szándék

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Pl.: 06301234567
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!