Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Termelési folyamatspecialista

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladatok:

  • Munkautasítások és egyéb dokumentációk készítése a termelés számára
  • Gépspecifikációk összeállításában közreműködés
  • Optimális munkahely kialakítás
  • Problémamegoldó módszerek alkalmazása,
  • Közreműködés a reklamációs folyamatokban
  • Új termék bevezetésben részvétel
  • Gyártási folyamatok kidolgozása és fejlesztése
  • Oktatóanyagok készítése, oktatások

Elvárások:

  • Műszaki mérnöki végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • LEAN termelési rendszerek, módszerek ismerete
  • CAD programok alkalmazása
  • Rugalmasság

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Normaidő felmérésben szerzett gyakorlat

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
Engedélyezett fájltípusok: mp4, mov, mkv, avi - Max. méret: 20MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!