Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Gépkezelő operátor

Amit kínálunk:

  • Jövőorientált, innovatív, biztos munkahely
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladatok:

  • Fémipari gépek kezelése, lemezek megmunkálása
  • Szériatermékek minőségi ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk értelmezése
  • Előre kijelölt folyamatok szerinti munkavégzése
  • Kisebb korrekciók elvégzés
  • Egyeztetés a gépek programozóival

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék
  • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, pontos munkavégzés

Előny:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Minimális tapasztalat fémmegmunkálás területén
  • Hegesztőgép ismerete

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Pl.: 06301234567
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!