Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Logisztikai adminisztrátor

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Feladatok:

  • Belső nyilvántartások vezetése
  • Belső kommunikáció más részlegekkel
  • Raktárkészletek korrigálása vállalatirányítási rendszerben
  • Kiszállítások nyomon követése, segítségnyújtás a csoportvezetőnek
  • Kimutatások előkészítése
  • Szállítólevelek készítése
  • Elektronikus levelek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Megbízhatóság, pontosság, nagyfokú precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Kedves, segítőkész személyiség

Előny:

  • Szakirányú végzettség (logisztikai ügyintéző)
  • Német nyelvtudás

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
Engedélyezett fájltípusok: mp4, mov, mkv, avi - Max. méret: 20MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!