Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Hegesztőrobot kezelő

Amit kínálunk:

  • Jövőorientált, innovatív, biztos munkahely
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladatok:

  • Automata hegesztő berendezések kezelése, kiszolgálása (IGM, Motoman)
  • Alkatrészek összefűzése és hegesztése
  • Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése, után hegesztése
  • Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztés
  • Szükség esetén kisebb program korrekciók elvégzése
  • Folyamatos egyeztetés a programozóval és a termelésvezetővel
  • Műszaki rajz értelmezése
  • Technológiai utasítás szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • Hegesztő és vagy lakatos végzettség
  • Műszaki érzék
  • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkavégzés vállalása
  • Munkahelyi közösségbe való beilleszkedés

Előny:

  • Hegesztőrobot kezelői tapasztalat
  • Fejlődési szándék
  • Daru és targonca vezetői jogosítvány

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Pl.: 06301234567
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!