Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Beszerzés – junior munkatárs

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Rendezett, modern irodai környezet
  • Versenyképes bércsomag és juttatási rendszer

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal , direkt anyag rendelések leadása és nyomon követése
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok folyamatos biztosítása
  • Készletek nyomon követése és tervezése
  • Tárgyalások előkészítése
  • Döntéshozatal előkészítése
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Beszerzési adatok naprakészen tartása, ár eltérések ellenőrzése, kiértékelése
  • Beszerzési előrejelzések elkészítése, megküldése a beszállítók felé
  • Szerződések kezelése, nyilvántartása
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Dinamika és affinitás
  • Beszerzés területén szerzett min 2 éves tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Magas szintű önállóság, megbízhatóság
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf - Max. méret: 3MB
Engedélyezett fájltípusok: mp4, mov, mkv, avi - Max. méret: 20MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!