Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Minőségellenőr

Feladatok:

• Beérkező áruk vizsgálata, mérések végrehajtása
• Mérési jegyzőkönyvek kezelése, mérőeszközök használata
• Gyártásközi és végellenőrzés
• Vevői és beszállítói reklamációk elemzése, támogatása, előkészítése
• Nem megfelelő termék kezelése
• Új termék gyártásának minőségbiztosítási felügyelete
• Közreműködés zárolt raktár kezelésében
• Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

• Műszaki beállítottság, műszaki rajz olvasási ismeret
• Rugalmasság, terhelhetőség
• Pontosság, precizitás, szabálykövetés
• Termelésben szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs készség, konfliktuskezelés
• Csapatmunka
• Több műszakos munkarend vállalása
• Alapszintű számítógépes ismeret

Előny:

• Minőségellenőrzés területén szerzett szakmai tapasztalat
• Fémipar, hegesztés vagy felületkezelés területén szerzett szakmai tapasztalat
• Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
• Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
• Barátságos munkatársak, csapatmunka
• Munkába járás támogatása
• Versenyképes juttatási csomag

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Pl.: 06301234567
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!