Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Betanuló (kezdő) lézergépkezelő

Lemezmegmunkálási területünkre, csúcstechnológiát képviselő lézervágó gépünk kezelésére, meglévő csapatunk bővítése érdekében keresünk kollégákat.
Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál egy HighTech berendezéssel és van már némi tapasztalatod fémmegmunkálás területén, melyet tovább szeretnél fejleszteni kellő nyitottsággal és kitartással, akkor NE HEZITÁLJ, VEDD FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT!

Jelentkezz bátran, segítünk a betanulásban és a beilleszkedésben!
Ha nem rendelkezel szakirányú végzettséggel, az sem kizáró ok. A tevékenység megtanulható, csak a Te tanulási szándékod, hajlandóságod kell hozzá.

Feladatok:

  • Lézervágó gép kiszolgálása nyersanyaggal, anyagmozgatás targoncával
  • Lézervágó berendezések kezelése, karbantartása dokumentációk és betanítás szerint
  • Termelési folyamatok betartása
  • Műszaki dokumentációk értelmezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség és / vagy műszaki előképzettség
  • Számítógépes alapismeretek
  • Érvényes targoncajogosítvány
  • Kiváló műszaki érzék
  • Jó problémamegoldás és megbízhatóság
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
  • Tanulási hajlandóság
  • 3 műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása

Pl.: 06301234567
Pl.: 1980.01.01.
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!