Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Szerelő

Felületkezelési területünkre, meglévő csapatunk bővítése érdekében keresünk kollégákat.

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál egy jó csapatban, jó a kézügyességed, nálunk a helyed! Ha fontos számodra a minőségi munkavégzés, és kellő kitartásod van, vedd fel velünk a kapcsolatot! Jelentkezz bátran, segítünk a betanulásban és a beilleszkedésben!

Ha nem rendelkezel szakirányú végzettséggel, az sem kizáró ok. A tevékenység megtanulható, csak a Te tanulási szándékod, hajlandóságod kell hozzá.

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladatok:

  • Kazánszerelés
  • Nehéz alkatrészek összeszerelése
  • Szerelt késztermék minőségügyi átvétele

Elvárások:

  • Iskolai tanulmányok sikeres befejezése
  • Egy műszakos munkarend
  • Jó műszaki érzék
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Szerelési vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Fejlődési szándék

Erre a pozícióra jelenleg nem aktív a keresésünk. Jelentkezésedet adatbázisunkba elmentjük, így a beállított érdeklődési területnek megfelelő álláslehetőség esetén fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Pl.: 06301234567
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!